Discmania Deep in the Game - LATVIA

Pasaulē ievērojamākās disku golfa apmācību programmas ietvaros Rīgā 12. jūlijā Mežaparkā Ufogolf laukumā viesosies Eiverijs Dženkinss (Avery Jenkins)! Tā ir lieliska iespēja uzlabot savas prasmes Pasaules čempiona vadītā treniņā!
Biļešu skaits ir ļoti ierobežots! Biļetes te - www.discsport.lv
Discmania Deep in the Game ir pasaulē vispopulārākais disku golfa apmācību video seriāls. To, savas meistarības uzlabošanai, izmanto visas pasaules spēlētāji. Discmania YouTube kontā šīs filmiņas ir skatītas vairāk kā miljons reižu. Jau kopš šo video pirmajām publicēšanām 2012. gadā, tie ir uzstādījuši jaunus kvalitātes standartus, un joprojām tie visprofesionālākie un visinformatīvākie disku golfa padomi, kas atrodami internetā.

Kopš 2013. gada Eiverijs Dženkinss un Discmania rīko meistarklases īpaši izvēlētās vietās visā pasaulē. Ir pierādījies, ka šīs meistarklases ir ārkārtīgi noderīgas un efektīvas. Izpārdotas tās tiek zibenīgi. Tie laimīgie, kuri piedalās, saņem Deep in the Game standartiem atbilstošu rūpīgu un padziļinātu spēlēs apmācību.

„Pēc meistarklasēm saņemtās atsauksmes ir lieliskas! Meistarklašu popularitāte likusi man patiesi novērtēt savas profesionālā diskgolfera un savas trenera prasmes”, saka Eiverijs Dženkinss, Deep in the Game tūres rīkotājs un instruktors. „Disc Golf clinics nav nekas jauns. Dažādās formās šādas apmācības notikušas desmitiem gadu. Deep in the Game devums ir tas, ka tagad šīs meistarklases sasniegušas jaunu līmeni – tās ir izgudrotas jaunā veidolā”, piebilst Dženkinss.