LČ-2014 pirmā posma rezultāti


Pirmais sacensību posms pulcēja 31 disku golfa cienītāju. Pielijušajā Laumu Dabas parka trasē, spīdot saulei pirmajā dienā un līņājot otrajā, spēlētāji atrādīja ziemā uzkrātās iemaņas, kuras tiešām izrādījās pārsteidzošas! Pusgada laikā vismaz puse spēlētāju tik ievērojami ir uzlabojuši savu meistarību, ka vairāku līdzšinējo top spēlētāju sniegums izrādījās vien rezultātu tabulas vidus vai lejasdaļas vērts. Šī izaugsme lielā mērā skaidrojama ar disku golfa kluba Laumas dibināšanu un aktīvu darbību. Tas ir lielisks paraugs, kā kopīgi trenējoties sasniegt rezultātus.

Tomēr par laimi rīdziniekiem, :) ne visas vietas uz pjedestāla izdevās ieņemt vietējiem. Vīriešu divīzijā pārliecinošu uzvaru svinēja komandu frisbija lietpratējs Gunārs Grundmanis. Otrais palika Laumu kluba biedrs Dainis Ruks. Trešajā vietā - uzvarētāja kolēģis Sergejs Volkovs.
Dāmām spēles paraugstundu sniedza divpadsmitgadīgā Anna Riekstiņa - viņa šo sacensību uzvarētāja. Laura Daugaviete uzvarēja sīvajā cīņā par otro vietu. Viena punkta attālumā uz trešā pakāpiena - Elita Šulce.

Jāpiebilst, ka visi laureāti saņēma AiVi dāvinātās balvas! Savukārt EcoStore dāvanas tika papilduzdevumu labākajiem izpildītājiem: par tuvāko piemetienu grozam apbalvoti tika Gunārs Grundmanis (1. raundā metot no 2. starta laukumiņa) un Jānis Lūsis (3. raunds, 8. celiņš), bet tālākais metiens grozā izdevās 1945. gadā dzimušajam Aivaram Galejam (2. raunds, 16. celiņš).

Tuvākā iespēja ikvienam pacīnīties ar pirmā posma laureātiem būs jau 1. maijā Ufogolf trasē Mežaparkā. Tur plānots Latvijas čempionāta Otrais posms. Lai garantētu vietu dalībnieku sarakstā, spēlei jāpiesakās jau tagad (Te)! Uz tikšanos Rīgā!

Pirmā posma bildes - te!

LČ-2014 pirmā posma rezultāti