Sezonas kulminācija

Atvaļinājumu laiks ir beidzies, taču diskgolfa sezona turpinās, un līdz tās noslēgumam ir vēl plašas iespējas iepazīties ar šo sporta veidu.

1. septembrī Mežaparkā Rīgā tiks atklāts pirmais Ufogolf laukums Latvijā. Pirmais, jo laukuma saimnieki nedomā apstāties pie sasniegtā un gatavojas Vislatvijas invāzijai! Mežaparkā būs 9 rozu laukums, kurš, nelielā celiņu garuma dēļ, ir ļoti piemērots iesācējiem. Informācija par pasākumu - te.

7. - 8. septembrī Lietuvas pilsētas Zarasai tuvumā (pavisam netālu no Daugavpils) notiks kārtējais Baltic Sea Tour posms Zarasai Open '2013. Nedožinkas trase, kurā notiks mači, ir plaša un daudzveidīga. Katrā no 18 celiņiem ir sava viltība un knifiņš, kas spēli padara ļoti aizraujošu - ir vērts piedalīties! Tikai nedrīkst nokavēt pieteikšanās termiņus!

28. - 29. septembris izcelsies ar BST noslēguma turnīru Igaunijā Maeotsa trasē (Polvas apkārtne). Precīzāka informācija, tuvojoties sacensībām, parādīsies te.

12. - 13. oktobrī būs sezonas kulminācija Latvijas diskgolfa dzīvē - Latvijas čempionāta noslēdzošais posms. Pilnīgi nešaubīgi - te cīņa būs uz visu banku, jo gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē top 3 spēlētājus šķir tikai vienās sacensībās deldējama starpība. Arī savstarpējo uzvaru attiecība ir tik līdzīga, ka no svara būs katrs Laumās izdarītais metiens. Par pieteikšanos ziņosim septembra vidū.

Papildus tam der atcerēties, ka Ērgļos Braku takās ir atklāts 8 grozu laukums, kurš joprojām tiek labiekārtots un uzlabots, un tuvākajā laikā tiks paplašināts līdz 11 celiņiem!
Sekojiet diskgolfs.info ziņām Twitter kontā - informēsim jūs par notikumiem!