Laukumi

Skatīt karti pa visu ekrānu

Laumu Dabas parks

Lielākais vienmēr spēlēšanai pieejamais diskgolfa laukums Latvijā (19 celiņi).
Laumās ir augstākās kvalitātes grozi (Latitude64) , ērti starta laukumiņi, glītas starta plāksnītes. Trase veidota mežā, tā ir ļoti daudzveidīga gan vides apstākļu, gan celiņu garuma ziņā. Te ir patīkama spēlēšana gan iesācējiem, gan meistariem.
Viesu namā ir iespēja nakšņot, kafejnīcā - uzēst zupu un pankūkas. Laumu personāls ir ļoti atsaucīgs un pozitīvs.
Vēlams nodrošināties ar gumijas zābakiem, jo daudzviet var būt ļoti mitra zeme.
Ir dažas iespējas noslīcināt disku kādā dīķī no kura izvilkšana iespējama tikai peldsezonā. Citu pazaudēšanas iespēju īpaši nav, ja uzmanīgi seko savam diskam.
Pirms braukšanas uz Laumām varētu būt noderīgi sazvanīties ar Robertu (29477731).
Tuvākās pilsētas (veikali) - Valdemārpils (5 km) un Talsi (18 km)
Adrese: "Laumas", Īves pagasts, Talsu novads, Latvija.

Ufogolf Mežaparkā - laukums 2017.gada aprīlī/maijā uz laiku var būt slēgts rekonstrukcijai

Šis 9 celiņu laukums ir piemērots iesācējiem, jo celiņi ir īsi un viegli saprotami. Neskatoties uz to, arī meistari te var lieliski trenēt pustālos un tuvos metienus. Trasē ir patīkami spēlēt, tā ir sakopta, ir ļoti labas kvalitātes starta laukumiņi un ļoti labi grozi (Innova DisCatcher Pro). Starta plāksnītes ir viegli saprotamas.
Četros celiņos spēli interesantāku padara Mandatory (kontrolpunkti, obligātie šķēršļi) - iesācējiem, tie grūtības nerada, bet meistariem izaicinājums apiet šķērsli ar pirmo metienu var ievērojami pabojāt rezultātu. Arī autu līnijas vietām ir ļoti tuvu grozam - tālie metēji nedrīkst pārcensties.
Laukuma darba laikus skatieties mājaslapā!
Uz vietas iespējams arī nopirkt inventāru.
Atrašanās vieta: Rīga, Mežaparks, tieši blakus Dziesmusvētku estrādei.
Trases plāns (jpg)
ufogolf.lv
PDGA
DGCourseReview 

Braku takas

Laukums atklāts 2013. gada 27. jūlijā. Spēlēšanai pieejami 12..18 celiņi - atkarībā no sezonas.
Starta laukumiņi - betona plāksnes. Grozi labi ķer disku. 
Trasi ļoti interesantu padara izteiktais reljefs - pauguri un stāvas gravas. Spēlēšana notiek mežā. Klajumu maz. Vairums celiņu ir sarežģīti, jo lidojuma trajektorijas ir šauras.
Disku pazaudēšanas risks, visticamāk, neliels.
Netālu ir gan iespējas paēst, gan veikali.
Adrese: "Braki", Ērgļi, Ērgļu novads, Latvija.

Ērgļu Gaisa spēki

Šobrīd jaunākais laukums Latvijā. Atklāts 2015. gada decembrī.
18 celiņu disku golfa trase ar Innova DisCatcher Sport groziem iekārtota Ogres upes un tās vecupju ainavā, pēc iespējas maz to izmainot. Šeit Tu atradīsi celiņus, kuru šķēršļus veidojusi pati daba, piedāvājot gan daudzveidīgu metienu iespējas, gan labu pastaigu vidē, kas nav pārlieku sapucēta. Te ir zāļainas palienu pļavas, ciņaini purveļi, pelēko alkšņu rindas un noklīdušu disku atrašanai bezcerīgas niedru audzes. Ogres upes krāču lielajiem līkumiem piespēlē 2 pieteku strauti ar saviem kūdrainajiem, dziļajiem krastiem un arī seno upes krastu kraujas.
Adrese: Ērgļi, Ērgļu novads, Latvija.
https://www.facebook.com/erglugaisaspeki/

Disku golfa laukums "Stari"

2016. gada pavasarī atklātais 18 celiņu laukums tapis motokrosa trases apkārtnē. Pirmie 9 celiņi ir patīkamās, lēzenās pļaviņās un meža nomalēs. Otrie 9 - mazliet skarbākā, reljefainākā vidē ar lielākām izaicinājumu iespējām. Spēlēšana šeit ir bez liekiem Mando un OB ierobežojumiem. Grozi tapuši vietējā SIA Rubate ražotnē. Starta laukumiņi pārklāti ar sintētisko zālāju.

Igaunija

Igaunijā ir vairāk kā 100 laukumu...