Latvijas Čempionāts 2017

Informācija no ldgf.lv
Ir pats vasaras vidus, un, kaut arī laika apstākļi mūs pārlieku nelutina, disku golfa pasākumi notiek pēc grafika. 22. un 23. jūlijā - notiks viens no lielākajiem Latvijas disku golfa pasākumiem - Latvijas čempionāts, kurā kronēsim disku golfa Latvijas čempionu!

Šogad, lai pulcētu maksimāli lielu dalībnieku skaitu un palīdzētu popularizēt disku golfu ,Latvijas čempionāta (LČ) sacensības notiks jaunajā Ufogolf DiscGolfPark 19 celiņu laukumā Mežaparkā.

Latvijas čempionāta norises laukumā sāksies jau piektdien, 21. jūlijā, kad no plkst. 19:00 LČ dalībnieki varēs bez maksas iemēģināt roku laukuma celiņos.

Pirmajā sacensību dienā, 22. jūlijā:
- laukums tiks atvērts plkst. 7:00, 
- dalībnieku reģistrācija notiks no 9:00 līdz 9:30, 
- spēlētāju sapulce sāksies 10:20.
Katrs dalībnieks ir atbildīgs par savu ierašanos laikā uz reģistrāciju, sapulci un sacensību startu, kavēšanās gadījumā saskaņā ar PDGA noteikumiem saņemot soda punktus.

Latvijas čempionāta noslēdzošais aplis un apbalvošana notiks svētdien, 23. jūlijā. Lūdzu, sekojiet pasākuma plānam!

Šo sacensību Latvijas Disku golfa federācijas (LDGF) reitings ir A, kas nozīmē, ka spēlētāji atkarībā no rezultāta varēs iegūt līdz pat 100 reitinga punktiem (šo sacensību PDGA reitings ir C). Arī dalības maksa šoreiz ir mazliet augstāka nekā Latvijas Kausa sacensībās: pieaugušajiem (arī jaunajiem šīs sezonas dalībniekiem) dalība LČ maksās 15 EUR, savukārt bērni lidz 14 gadu vecumam varēs piedalīties par 5 EUR. Apmaksa - tikai elektroniski!

Plašāku informāciju, pasākuma plānu un reģistrēšanās saites, lūdzu, meklējiet Latvijas čempionāta lapā: http://www.ldgf.lv/sacensibas/latvijas-cempionats-2017/

Latvijas čempionātu disku golfā organizē Latvijas disku golfa federācija - www.ldgf.lv