Laumu Ziemas mači '2014 - REZULTĀTI

Laumu Ziemas mači '2014 disku golfāAizritējušajā nedēļas nogalē Laumu dabas parka disku golfa trasē tika aizvadīts šī gada pirmais disku golfa turnīrs Latvijā - Laumu Ziemas mači '2014! Lai arī varētu domāt, ka -10..-12 °C gaisa temperatūra nav īsti piemērota disku lidināšanai, 24 turnīra dalībnieki pārliecinoši pierādīja pretējo, aizvadot patiesi lieliskas un aizraujošas sacensības, turklāt dažs spēlētājs uzstādīja arī jaunu personīgā rezultāta rekordu šajā laukumā.

Vīriešu kategorijā šajā turnīrā prasmīgākais spēlētājs bija Gunārs Grundmanis, otro vietu izcīnīja Roberts Riekstiņš, bet trešajā pozīcijā - Dainis Ruks. Savukārt dāmu konkurencē spēcīgākā spēlētāja šajā turnīrā bija Elita Šulce. Vien par trim metieniem atpaliekot, otrajā vietā ierindojās Laura Daugaviete, bet trešo vietu izcīnīja Lāsma Vecmane.

Paldies Ziemas maču organizatoriem un paldies visiem dalībniekiem par lieliski pavadīto laiku! Tiksimies jau pirmajā Latvijas disku golfa čempionāta posmā tuvāk pavasarim! Lai labi lido!

Detalizētus turnīra rezultātus ar informāciju par katru spēlētāju iespējams aplūkot vietnē Skoorin!